PO SLUŽBY Česká republika s.r.o. - Protipožární zabezpečení staveb

protipožární zabezpečení staveb

O společnosti

Z historie

Společnost PO SLUŽBY Česká republika s.r.o. byla založena v roce 2004, do roku 2012 nesla společnost jméno Petr Maštálko s.r.o. Společnost zahájila svoji působnost na českém trhu již v roce 1999 jako specializovaná firma v oblasti protipožárního zabezpečování staveb.

Součastnost

V našem oboru zajišťujeme kompletní protipožární zabezpečení staveb a to např. montáže systémů požární ochrany, ucpávky prostupů, protipožární nátěry, nástřiky, protipožární stěny, klapky, obložení stěn-stropů, obložení ocelové konstrukce, protipožární sklo, uzávěry (dveře, vrata, rolety, revizní dvířka apod.) a následné provádění pravidelných kontrol a revizí. Naši odborní technici zpracovávají technické zprávy, vypracovávají požární projekty a provádějí posouzení vhodného užití protipožární techniky.

Nadále zlepšujeme a rozšiřujeme naše služby a tak od roku 2012 společnost PO SLUŽBY Česká republika s.r.o. nabízí i komplexní zpracování systému bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Provádíme i odborná školení, pro která jsme zřídili naše školící centra v Mělníku a v Praze.

Společnost se zaměřuje na co nejširší nabídku služeb v rámci požární ochrany (školení PO, požární preventivní prohlídky, zpracování dokumentace, dodávky a montáže požárních zařízení a mnohé další.) a bezpečnosti práce. Provádíme i veškeré revize elektrozařízení a elektrospotřebičů a kontroly hasicích přístrojů, hydrantů a systémů požární ochrany (EPS, EZS, UPS, SHZ atd.).

Zaměstnanci společnosti PO SLUŽBY Česká republika s.r.o. jsou držiteli mnoha osvědčení a certifikátů, jež dokládají jejich odbornost, a díky dlouholeté praxi se jedná o velmi zkušené pracovníky. Naši technici získali zkušenosti např. u firem Energovod Praha a.s. a Elektro Market Servis Mělník. Všichni naši technici jsou držiteli platných osvědčení od firmy HILTI.

V případě Vašeho zájmu, či získání více informací nás kontaktujte. Rádi Vám poskytneme bližší informace nebo zodpovíme Vaše dotazy.